How to lose a Million Almere - Coronaproof
Ludieke opdrachten uitvoeren op de markantste plekjes! Een origineel bedrijfsuitje. Wees pienter en gewiekst! Beleef een top-stad in wording in het centrum van Almere!
Begroeting in een sfeervolle ambiance op een super groepsuitje
In een geriefelijk restaurant in het moderne stadscentrum treffen u en de andere miljonairs-in-spe elkaar. U wordt vriendelijk onthaald met een aperitief naar keuze en een lekker hapje. Het gezelschap wordt in teams opgedeeld en de speciaal geprepareerde smartphones worden ingeschakeld. Met de spelinstructeur staat u het gehele spelverloop in contact. Op toplocaties in de stad ontvangt u vragen en opdrachten op het scherm.
Wees pienter en gewiekst! Verspeel razendsnel al uw geld!!
- Het is een aanlokkelijk idee! Een miljoen euro hebben en daar IN No TIME vanaf zien te komen.
- Het team met de beste papieren heeft thuis iets uit te leggen. Een team dat de vorm van de dag mist, heeft al spoedig een plekje in de Quote 500!
- Laat tonnen euro's achter voor andere teams op plekken die men passeert óf regel een directe tweestrijd met een concurrerend team!
- Houd de scores van alle andere teams in de gaten op de smartphone.
- Ten slotte: samen een drankje drinken en een cadeautje voor het armste team!
Gezellig dineren aan een rijke eettafel
Genoeg over geldperikelen! U gaat nu samen aan tafel in een gezellig restaurant in de mooie binnenstad. Met z'n allen geniet u van een uitgebreid driegangenmenu. Er is volop keuze uit visgerechten, vleesgerechten en vegetarische gerechten. Met mogelijke dieetwensen onder het personeel houdt de chef-kok uiteraard rekening
Met een tevreden gevoel kijkt u terug op de dag.
Coronaproof-bedrijfsuitje
De Coronaproof-variant speelt u in teams van 5-6 personen, uiteraard houdt u 1,5 meter afstand van elkaar. Tijdens het diner kunt in tweetallen dicht bij elkaar zitten met een onderlinge afstand van 1,5 meter tot de andere tweetallen. Het is ook mogelijk het arrangement zonder diner en welkomstdrankje te boeken, informeer naar de mogelijkheden.
Aantal Personen | Prijs p.p. Excl BTW | Prijs p.p. Incl BTW |
15 - 19 | € 72 | € 82,80 |
20 - 50 | € 69 | € 79,35 |
51 - 100 | € 67 | € 77,05 |
- 3 uur durend stadsspel
- Gebruik maken van Smartphones
- Instructeur
- Prijsuitreiking met afsluitend drankje
- Driegangen keuzediner