Chocolade maken in Brugge

Nodig uw collega's uit voor deze smakelijke teambuilding in Brugge! Na het welkomstdrankje volgt u een chocoladeworkshop. U sluit deze groepsuitstap samen af met een diner in de binnenstad.  

  • Ontvangst met een welkomstdrankje
  • Chocoladeworkshop o.l.v. professionele patissier
  • Proeverij van verschillende chocoladesoorten
  • Doosje zelfgemaakte bonbons (ca. 350 gram) om mee te nemen
  • Diner (uitgebreid hoofdgerecht naar keuze) in Brugge

Begin van uw groepsuitstap in Brugge

De Brugse reien en de Grote Markt zijn de bekendste bezienswaardigheden in Brugge. Het is een perfecte stad voor uw personeelsuitje. Niet voor niets weten miljoenen bezoekers de stad elk jaar te vinden. In hartje stad ontmoet u elkaar in een gezellig restaurant. U krijgt een welkomstdrankje aangeboden. Na gezellig te hebben bijgepraat maakt u kennis met de patissier die uw groep vandaag zal begeleiden. 

Chocoladeworkshop en proeverij

Hij zet meteen uw zintuigen - zien, horen, voelen, ruiken en proeven - op scherp. U krijgt een aantal chocoladesoorten te proeven tijdens een introductie over de herkomst van cacao, de soorten cacao, en de bewerking ervan. Hierna ziet u wat de verschillende mogelijkheden zijn. De patissier legt uit welke ingrediënten u als vulling kunt gebruiken, en hoe u dit kunt doen. U kunt bijvoorbeeld werken met crèmevulling, ganache of gezouten caramel. Ten slotte ziet u hoe u de bonbons mooi op kunt maken.

Bonbons maken

Nu gaat u zelf aan de slag met het vullen van de bonbons. Bij het samenstellen van uw bonbons kunt u uw fantasie de vrije loop laten. Welke chocoladesoorten vindt u het lekkerst? Voor welke smaakcombinaties kiest u? Lukt het 'doorhalen' van de bonbons? De patissier helpt natuurlijk waar nodig. Als u tevreden bent over de bonbons gaat u ze garneren. Hiervoor kunt u ook weer chocolade gebruiken. Of heeft u liever een topping? U kunt kiezen uit toppings als chocoladedecoraties, suikerparels of noten. Iedereen heeft aan het einde van de chocoladeworkshop een doosje met zelfbedachte en zelfgemaakte bonbons om trots op te zijn.

Diner als afsluiting van deze dag

U neemt afscheid van de patissier en gaat samen uit eten. Bij één van leukste restaurants van Brugge is een tafel vrijgehouden voor uw groep. Hier schuift u samen aan voor een afsluitend etentje. De chefkok zorgt voor toegankelijke gerechten van goede kwaliteit. Zo weet u zeker dat uw collega's tevreden zullen zijn. Iedereen kiest een uitgebreid hoofdgerecht van de kaart, inclusief bijgerechten. We reserveren in Brugge bij partnerrestaurants die we zelf regelmatig bezoeken. Het zijn restaurants op mooie locaties met kwaliteitsmenu's en gastvrije bediening. Samen met de reviews is dit bepalend voor onze keuze. Heeft u mensen met voedselallergieën of dieetwensen in uw groep? Geen probleem! Wij zorgen ervoor dat iedereen ontspannen mee kan doen. 

Review chocolade maken in Brugge

Consumentenbond: "Het chocolade maken was heel leuk, iedereen vond het een geslaagd idee (het was een verrassing wat we gingen doen) alleen ging de gastheer voor een aantal mensen wat te snel in zijn verhaal. Het diner was goed, dit soort diners zijn eigenlijk het gezelligst aan een ronde tafel, maar dit is een detail. Dit kan als een goed bedrijfsuitje of teamuitje beschouwd worden."

Trakteer uw collega's op deze smakelijke teambuilding in Brugge!

Groepsgrootte
15 - 60 personen (meer personen in overleg mogelijk)
Prijs inclusief diner
Aantal Personen Prijs p.p. Excl BTW Prijs p.p. Incl BTW
15 - 20 € 85 € 92,65
21 - 30 € 79 € 86,11
31 - 60 € 75 € 81,75
Inclusief
· Ontvangst met een welkomstdrankje
· Chocoladeworkshop o.l.v. professionele patissier
· Proeverij van verschillende chocoladesoorten
· Doosje met zelfgemaakte bonbons
· Uitgebreid hoofdgerecht naar keuze in de binnenstad

Wat vindt u van deze tijdsindeling?
15.30 uur Ontvangst
16.00 uur Chocoladeworkshop
17.30 uur Hoofdgerecht

Andere tijdsindelingen zijn ook mogelijk! Neemt u contact met ons op als u vragen heeft?

Reserveren Meer informatie