Zeilen vanuit Kampen


Ontvangst zeilschip
Uw schipper ontvangt u aan boord van een nostalgisch zeilschip, voorzien van alle moderne gemakken.

Zeiltocht
De trossen gaan los en u mag zelf de zeilen hijsen. Uw schipper vertelt u graag alles over oploeven, overstag gaan en de fok bedienen. Maar.. u kunt er natuurlijk ook voor kiezen om ontspannen mee te varen. Met de wind in de zeilen ervaart u de uitgestrektheid van het IJsselmeer. Aan boord krijgt u een eenvoudige maar smakelijk lunch geserveerd.

Diner
Ter afsluiting van deze dag gaat u aan tafel in een gezellig restaurant in hartje Kampen. Hier krijgt u een driegangen diner geserveerd met meerdere keuzes per gang. Uiteraard houden we rekening met dieetwensen.


Review
Gemeente Ten Boer: "Iedereen was heel enthousiast over het programma. We hebben een onzettend fijne dag gehad waarvoor namens alle medewerkers van de Gemeente Ten Boer hartelijk dank."



Groepsgrootte:
20 - 120 personen (meer personen in overleg mogelijk)
Prijs:
€ 115 per persoon
Inclusief:
- Zeiltocht inclusief zeilhuur en schipper
- Lunch aan boord; belegde broodjes, melk/karnemelk/koffie/thee
- Driegangen diner op een historische locatie in Kampen