Als u meer wilt weten over een arrangement neem dan vrijblijvend contact met ons op.

Telefonisch

Maandag t/m vrijdag tussen
9.00-17.00 uur op telefoonnummer
085-2733790,
085-2733792 of
06-22791271

Per email

info@stadsarrangement.nl

Per post

Stadsarrangement
Tinnegieter 82
1625 AT Hoorn

Wie is de Mol diner in Enkhuizen


Bekend als stadsspel in de buitenlucht; deze leuke versie van het spel speelt u met dit bedrijfsuitje binnen! 

Ontvangst
Uw groepsuitje begint in hartje Enkhuizen, waar u in een gezellig restaurant gastvrij ontvangen wordt met een seizoensdrankje (Prosecco/Glühwein/..) en een passend borrelgarnituur. 

Hierna gaat u aan tafel om tijdens het diner in groepen 'Wie is de Mol' te spelen. Deze versie van het spel is speciaal ontwikkeld om dit populaire spel binnen te kunnen spelen.

Wie is de mol
U speelt het spel in subgroepen, met in elke groep een mol! Hij/zij probeert de opdrachten onopvallend maar doeltreffend te saboteren. De onderdelen variëren van interactieve opdrachten tot een behendigheidsspel dat nou nét teamwork vereist. En passant komt u een aantal 'dingen' te weten over uw teamgenoten. Lukt het u een goede mol te zijn, of de mol te ontmaskeren gedurende het personeelsuitje?

Diner
Tijdens het spel geniet u van een heerlijk driegangen diner met meerdere keuzes per gang. Aan het einde van het programma maken de mollen zich bekend. Het beste team en de beste mol krijgen naast de eeuwige roem ook een klein prijsje uitgereikt.

Een heerlijk teamuitje om nog lang over na te praten!

Groepsgrootte
15 - 80 personen (meer personen in overleg mogelijk)
Prijs
€ 69 per persoon
Inclusief
- Borreluurtje met drankje naar keuze en borrelgarnituur
- Spelbegeleiding Wie is de Mol spel
- Driegangen keuzediner
- Prijsuitreiking na bekendmaking mollen

(Voor groepen vanaf 40 personen hanteren we aangepaste prijzen; informeert u naar de mogelijkheden)