Salsa Cocktail Amersfoort


Ontvangst
Uw arrangement begint in hartje Amersfoort, waar u een hapje en een drankje geserveerd krijgt.

Salsa workshop

Uw Cubaanse salsa leraar ontvangt u met tropische muziek. Tijdens deze swingende workshop staat plezier voorop. U kunt ervoor kiezen om in paren te dansen, maar u kunt ook als groep les krijgen.

Het woord salsa betekent letterlijk "saus", de muziek is een verzameling van invloeden en ritmes uit Cuba, Afrika en de overige Zuid-Amerikaanse landen. In de nachtclubs ontstond een dans welke een mix was uit bewegingen van mambo, merengue, chachacha, en andere ritmes.

Cocktails shaken
Hierna is het tijd voor nóg wat zon in uw dag; u leert hoe u de lekkerste cocktails kunt maken. Kiest u voor een Mojito, een Cosmopolitan of bijvoorbeeld een Margarita? U kunt ook zelf een cocktail bedenken en uiteraard proeft u zelf bij elke cocktail het resultaat. U maakt per persoon 2 cocktails.

Diner
U sluit de dag samen af met een heerlijk diner in de mooie binnenstad van Amersfoort. Bij dit driegangen diner heeft u bij elke gang de keuze uit meerdere gerechten. Uiteraard houden we rekening met eventuele dieetwensen.

Geniet van dit zonnige arrangement in Amersfoort!


Groepsgrootte:
10 - 80 personen (meer personen in overleg mogelijk)
Prijs:
€ 77 per persoon
Inclusief:
- Ontvangst met een hapje en een drankje
- Salsa workshop
- Cocktails workshop (2 cocktails per persoon)
- Driegangen keuzediner

Opmerking: U kunt er ook voor kiezen een cocktail naar keuze te drinken en de workshop achterwege te laten. De prijs voor het arrangement wordt dan € 65,00