Kookworkshop Tapas Amersfoort

Uw dag begint in hartje stad met een High Tea naar keuze: Engels of Arabisch!

Engelse high tea:
U kunt kiezen voor de klassieke Engelse versie bij Downey's. Dit is een particulier initiatief dat van harte ondersteund werd door Johnny de Mol in zijn programma 'Down with Johnny'. In deze prachtige horecazaak waar ook mensen met een verstandelijke beperking werken krijgt u een heerlijke high tea geserveerd. De etageres staan vol met scones, petit fours, chocolade brownies, en hartige gerechtjes als sandwiches met serranoham, zalm en nog veel meer. Natuurlijk inclusief allerlei heerlijke theesoorten, maar u kunt ook kiezen voor koffie.

Arabische high tea:
Om uw dag op een andere manier een internationaal tintje te geven kunt u ook kiezen voor een Arabische high tea, bekend om de vele zoete lekkernijen. Naast de thee in de bijzondere theepotten krijgt u hapjes geserveerd als chocolade cake, baklava met pistache, briouat gevuld met noten en hartige hapjes als maisbrood gevuld met pittige worst of een Libanese wrap. Ook krijgt u warme hapjes geserveerd als onderdeel van deze uitgebreide high tea!

Stadswandeling:

Na uw high tea haalt een enthousiaste stadsgids u op bij het restaurant om u mee te nemen voor een mooie wandeling. Amersfoort is een prachtige historische stad met veel water en bijzondere bezienswaardigheden als de Onze Lieve Vrouwentoren, de Koppelpoort, en het voormalige weeshuis. Naast de highlights is er ook aandacht voor de onontdekte stukjes Amersfoort.

Tapas workshop:
U sluit de dag af met een workshop tapas maken. In een restaurant maakt u in een professionele keuken maar liefst 14 verschillende tapasgerechten. Aansluitend gaat u aan tafel om samen van elkaars kookkunsten te genieten. Deze workshop is inclusief alle drankjes en koffie na afloop.

Een heerlijk arrangement!


Review
Mevrouw Vieira: "De reacties waren erg positief. De aandacht ging vooral uit naar onze vriendin die binnenkort in het huwelijksbootje stapt. En ook zij vond het geweldig. Het was goed geregeld. De tijd voor de high tea was echter ondanks het extra half uurtje toch iets te kort. De workshop en het diner waren een gezellige afsluiter. Kortom een erg geslaagde dag."

Mevrouw Van Kleef: "De high tea bij Downey's was erg lekker. Daarna hadden we de tapas workshop, daar hebben we ook erg veel lol gehad het was erg gezellig onderling. De bediening leek een beetje gestressed. Gelukkig heeft dit onze dag niet beinvloed en kijken we terug op een leuke dag. De organisatie is prima gegaan, alles was duidelijk en goed verzorgd."

Groepsgrootte:
10 - 16 personen (meer personen in overleg mogelijk)
Prijs:
€ 77 per persoon
Inclusief:
- High Tea naar keuze
- Stadswandeling onder leiding van een enthousiaste stadsgids
- Workshop tapas maken, inclusief alle drankjes en koffie na afloop